آلما وب

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرووان، علی اکبر صادقی هستم و در این مقاله قصد دارم به شما عزیزان استارتاپ آلما وب را معرفی کنم.

بسیاری از علاقه مندان به بستر آی تی و افرادی که وبسایت دارند و یا اینکه میخواهند وبسایت و اپلیکیشنی را طراحی کنند با این چالش بزرگ روبرو میشوند که مشکلات وبسایتشان و همچنین طراحی وبسایت و اپلیکیشنشان را به چه گروهی بسپارند.

گروه آلفا زرو وان با استفاده از تیم برنامه نویسی قوی اقدام به طراحی وبسایت و اپلیکیشن و همچنین پشتیبانی و رفع مشکلات وبسایت ها و اپلیکیشن های وبسایت داران مینماید، لازم به ذکر است که این استارتاپ با ارائه پکیج های آموزشی با کیفیت میتواند سطح دانش کمی و کیفی علاقه مندان به آموزشهای در بستر آی تی را افزایش چشمگیری بدهد.

کیفیت مطالب آموزشی درون وبسایت آلما وب

شما عزیزان میتوانید با مشاهده فایل دمو و همچنین تعداد دانش آموزانی که درون دوره های وبسایت ثبت نام کرده اند از کیفیت مطالب آموزشی ما با خبر بشوید.

این نکته حائز اهمیت است که بسیاری از کاربران در نظر دارند که با استفاده از بهترین مطالب آموزشی اقدام به افزایش سطح دانش کیفی خود نمایند و ما هم با دانستن این نکته اقدام به طراحی فایل های آموزشی خود بصورت استاد محور متخصص کرده ایم و سامانه به این صورت طراحی نشده است که برخی از کاربران عزیز ما بتوانند بصورت استاد درون آلما وب فعالیت کرده و همچنین ویدیو و مطالب آموزشی درون سایت ارسال نمایند.

با این کار کیفیت مطالب آموزشی ما از درجه بالایی برخوردار است.

کیفیت طراحی وبسایت ها و اپلیکیشن ها آلما وب

لازم به ذکر است که ما با داشتن تیمی با تجربه میتوانیم با کیفیت ترین وبسایت ها و اپلیکیشن ها را بر اساس میزان بودجه و سیستم مدیریت محتوای مد نظر شما عزیزان طراحی کنیم.

این نکته حائز اهمیت بالایی است که ترتیب سفارش پروژه از یک اصول مهم پیروی میکند و آن این است که بسیاری از مطالب بین شما سفارش دهنده پروژه عزیز و تیم برنامه نویسی ما در حیطه مرتبط با سفارش شما عزیزان رد و بدل شده و آنچه که شما میخواهید درون وبسایت و اپلیکیشن خود داشته باشید درون قرار داد فی ما بین قرار میگیرد.

در مرحله بعدی بر اساس قرار داد فعالیت پروژه پیش رفته و در زمان بندی های درج شده درون قرار داد بین شما و تیم آلما وب پروژه و یا بخشی از آن در زمان های مشخص به شما رویت داده میشود.

همکاری آلما وب و کوپن دار

لازم به ذکر است که بخشی از درآمد آلما وب درون استارتاپ کوپن دار با استفاده از سیستم دانه بین دانه داران تقسیم میشود و لازم بذکر است که این استارتاپ یکی از استارتاپ های زیر مجموعه کوپن دار است.

شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل از بقیه استارتاپ های تیم آلفا زرو وان آگاهی پیدا کرده و در صورت نیاز و تمایل از آنها استفاده کنید.

کوپن دار

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرو وان، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به ...

خرید شما

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرو وان، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به ...

آی تی و من

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرو وان، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به ...

آلما وب

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرووان، علی اکبر صادقی هستم و در این مقاله قصد دارم به شما ...

ما با خلق استارتاپ های جدید کیفیت زندگی شما عزیزان را ارتقاء میبخشیم
آمار و ارقام گروه نشانه موفقیت فعالیت گروه میباشد
۵ کارمند
۴ استارتاپ فعال
گردش مالی ۲۰۰ میلیونی
طراحی ۱ پلت فرم جدید