آنچه که باید درباره رمز ارزها بدانید!

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرو وان، علی اکبر صادقی هستم و در این مقاله قصد دارم به شما عزیزان درباره رمز ارز ها اطلاعاتی بدهم.

بسیاری از سوالاتی که درون این پست مشاهده خواهید کرد ممکن هستش سوال شما عزیزان باشه و به همین منظور هستش که من سوالات رو نوشتم تا شما عزیزان بتونین با استفاده از سوالات قرار داده شده و مطالعه جواب به پاسختون برسید.

طبق تعریف، گفته شده است که رمز ارز نوعی از دارایی دیجیتال هستش که شما میتونین با خرید و سرمایه گذاری روی رمز ارز مورد نظر یک واحد کامل اون و یا بخشی از اون رو داشته باشید و هر زمان که لازم بود میتونین داراییتون رو تبدیل به پول کرده و از اون استفاده کنید.

شاید یکی از مهمترین سوالاتی که ذهن شما رو درگیر کرده این هستش که بازار رمز ارز ها چطور بازاری هستش؟

بازار رمز ارزها بازاری گسترش داده شده از دارایی های دیجیتال هست که این بازار با حضور سرمایه های در گردش سبب رشد و کاهش قیمتی در برخی ارزها میشه.

عده ای ارزها رو هولد کرده و عده ای نیز به ترید کردن رمز ارز مد نظر مشغول هستن و با یکی از این دو روش یا هر دو روش درآمد به دست میارن!

لازم به ذکر هستش که این بازار دارای ثبات بالایی نیست و بسیاری از افراد در این بازارها به رشد رسیدن و بسیاری دیگر با شکست روبرو شدن و نتونستن به سر منزله مقصود که همون افزایش دارایی و ثروت هست دست پیدا کنن.

مفهوم بیت کوین چی هستش و چطور این ارزها ارزش میگیرند؟!

در حقیقت بیت کوین و بسیاری از کریپتوها دارای ارزش بذات نیستن و حجم پول در گردش در بازار عرضه و تقاضایی قیمت اونهارو تعیین میکنه و سبب افزایش و یا کاهش قیمت اونها میشه و در حقیقت سه عنصر اصلی در قیمت این ارزها تأثیر بسزایی میذاره و اون هم عرضه، تقاضا و گردش پول در آن بازار هستش.

کدام صرافی برای خرید و فروش بهتر از بقیه هستش؟!

اگر که شما عزیزان قصد هولد دارین میتونین از صرافی های واسط استفاده کنین و ارز مورد نظرتون رو خریداری کرده و بعد از اینکه ارز رو خریداری کردین اون رو به والتتون انتقال بدین و با این کار اقدام به هولد کنین.

اما اگر هدف شما معامله و ترید هستش شما باید بهترین صرافی رو بر اساس بیشترین میزان گردش پولی که در بین صرافی ها داره و همچنین سابقه حضور فعال صرافی در زمینه ترید رو در نظر بگیرید اما اگر نظر من رو بخواهید بهترین صرافی برای خرید و فروش ارزها صرافی Binance هستش که تیم ما هم برای خرید و فروش از این صرافی استفاده میکند.

کدام ارز برای خرید بهتر از بقیه ارزها هستش؟!

برای اینکه بخواهید در این بازار خرید و فروش انجام بدین و با اینکار به درآمد برسین، بهترین کاری که میتونین بکنین این هستش که آموزش ببینین و بعد از اینکه بصورت کامل آموزش دیدین اقدام به خرید و فروش و ترید کنین.

اگر با آموزش اقدام به خرید و فروش نکنین احتمال شکست برای شما خیلی میشه و در نهایت جواب به این سوال این هستش که باید با استفاده از آموزش اقدام به خرید و فروش کنین و با اینکار میتونین درآمد زایی کنین و ما بهترین و بدترین ارز در بازار نداریم.

آیا این بازار، بازار خوبی برای سرمایه گذاری میباشد؟

در صورت مطالعه و ورود به این بازار جواب به این سوال بله میباشد و در غیر اینصورت پاسخ ما به این سوال خیر است.

ابزارهای لازم برای ورود به این بازار چیست؟

سرور مجازی، ثبت نام در صرافی مد نظر، خرید تتر.

در صورت تمایل به مطالعه دیگر مطالب ما میتوانید از طریق این لینک اقدام نمایید و از آنها استفاده کنید.

کوپن دار

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرو وان، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به ...

خرید شما

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرو وان، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به ...

آی تی و من

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرو وان، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به ...

آلما وب

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرووان، علی اکبر صادقی هستم و در این مقاله قصد دارم به شما ...

ما با خلق استارتاپ های جدید کیفیت زندگی شما عزیزان را ارتقاء میبخشیم
آمار و ارقام گروه نشانه موفقیت فعالیت گروه میباشد
۵ کارمند
۴ استارتاپ فعال
گردش مالی ۲۰۰ میلیونی
طراحی ۱ پلت فرم جدید