کوپن دار

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرو وان، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به شما عزیزان یکی از بهترین استارتاپ های گروه یعنی کوپن دار را معرفی کنم.

یکی از بزرگترین مشکلات استارتاپ ها و وبسایت ها و اپلیکیشن های معروف، معرفی و فروش میباشد و همچنین یکی از روشهای افزایش فروش ارائه تخفیف و در بازار آی تی ارائه لینک همکاری در فروش میباشد.

کوپن دار هم در همین جهت فعالیت خود را شروع کرده و در دو قسمت پنل هایی را طراحی کرده است، در پنل استارتاپ همکاری کنندگان در فروش، یعنی کسانی که از لینک های همکاری در فروش وبسایت ها استفاده میکنند و بر روی محصولات وبسایت ها کار کرده و با استفاده از لینک های همکاری کننده در فروش خود افراد را به خرید محصول آن وبسایت یا اپلیکیشن سوق میدهند و با اینکار باعث افزایش فروش آن وبسایت و اپلیکیشن و همچنین درآمد زایی برای خودشان شده اند و همچنین در پنل استارتاپ وبمستران میتوانند با ارائه کوپن های تخفیف اقدام به افزایش فروش خود نمایند.

در پنل دیگری از این سیستم که برای کاربران عادی طراحی شده است، کاربران عادی میتوانند از لیست علاقه مندی ها و همچنین خرید دانه برای سهیم شدن در درآمد دیگر استارتاپ ها استفاده کنند.

لازم بذکر است که بر اساس مسیر فعالیت استارتاپ کوپن دار دانه ها بر اساس حجم مشخص فروش میرود که در مرحله اول تعداد دانه های درون این سامانه ۱۰۰ عدد بوده است.

چرخه ای که کوپن دار برای آن خلق شده است، تبلیغ، افزایش فروش و افزایش درآمد هست که شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل به آشنایی بیشتر پیرامون این استارتاپ از طریق این لینک پست مرتبط با آن را مشاهده نمایید.

برای فعالیت درون کوپن دار چه کاری باید انجام بدهیم؟

شما عزیزان در صورت تمایل به همکاری با سیستم کوپن دار به عنوان همکاری کننده در فروش یا استارتاپ میتوانید از طریق این لینک درون کوپن دار عضو شده و بعد از لاگین درون قسمت آموزشهای پنل، آموزشهای لازم برای فعالیت با سیستم کوپن دار را ببینید.

اما در صورتی که شما عزیز گرامی کاربر عادی هستید و در نظر دارید که از تخفیفات و لینک های همکاری در فروش کوپن دار استفاده کنید میتوانید بعد از عضویت درون سامانه و ورود از آموزشهای پنل برای خرید دانه و همچنین لیست علاقه مندی استفاده کنید.

برای استفاده از تخفیفات چه کاری باید انجام بدهم؟

شما عزیزان میتوانید اپلیکیشن کوپن دار را از طریق بازار دانلود کرده و مورد استفاده قرار بدهید، همچنین میتوانید از طریق وبسایت و اکستنشن گوگل کروم طراحی شده برای این سیستم از تخفیفات و لینک های همکاری در فروش وبسایت ها استفاده کنید.

کوپن دار با این هدف خلق شده است که در مرحله آخر خرید وارد شود و با استفاده شما عزیزان از لینک ها و تخفیفات در کاهش هزینه ها و افزایش درآمدها گام بردارد.

شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل از دیگر استارتاپ های مطلع شده و در صورت نیاز از خدمات آنها استفاده کنید.

کوپن دار

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرو وان، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به ...

خرید شما

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرو وان، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به ...

آی تی و من

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرو وان، علی اکبر صادقی هستم و در این پست قصد دارم به ...

آلما وب

با سلام خدمت کاربران و علاقه مندان به استارتاپ های گروه آلفا زرووان، علی اکبر صادقی هستم و در این مقاله قصد دارم به شما ...

ما با خلق استارتاپ های جدید کیفیت زندگی شما عزیزان را ارتقاء میبخشیم
آمار و ارقام گروه نشانه موفقیت فعالیت گروه میباشد
۵ کارمند
۴ استارتاپ فعال
گردش مالی ۲۰۰ میلیونی
طراحی ۱ پلت فرم جدید